Media

EUROZPRAVY.cz - Prodeje luxusních nemovitostí by na podzim měly stoupnout

Praha - Prodeje luxusních nemovitostí především v Praze a okolí by se na podzim měly navýšit. Vyplývá to z vyjádření představitelů realitních firem, které ve středu oslovila agentura Mediafax. 

TN.NOVA.cz - Investovat do luxusních nemovitostí se vyplatí i v krizi!

Nákup luxusní nemovitosti lze považovat za bezpečnou investici i s ohledem na předpokládaný vývoj prohlubující se ekonomické krize. V pondělí o tom informovala společnost Jimast Development, která je realizátorem developerského projektu Vilapark Jesenice. 

VOLNY.cz - Investice do nemovitosti je bezpečná i v době krize

Nákup luxusní nemovitosti lze považovat za bezpečnou investici i s ohledem na předpokládaný vývoj prohlubující se ekonomické krize. V pondělí o tom informovala společnost Jimast Development, která je realizátorem developerského projektu Vilapark Jesenice.

PROŽENY.cz - Krásná vila, která Vás překvapí!

Zvenku je to minimalistická stavba. Pokud čekáte, že i uvnitř bude kopírovat módní trendy a celé přízemí vyplní otevřený prostor plný kovu a skla, mýlíte se. Architekt uvnitř respektoval desítkami let prověřené dispozice, proto například oddělil kuchyň s jídelnou od obývacího pokoje a nezapomněl ani na skoro pětimetrovou spíž. Podobných překvapení tady čeká více! 

MENSTYLE.CZ - Vzorová vila projektu Vilapark Jesenice byla dokončena

Ukázková vila je připravena na své první návštěvníky, kteří se mohou na jeden z osmnácti luxusně vybavených rodinných domů projektu VILAPARK Jesenice přijít podívat. 

iDNES.CZ - Komfort pro všechny, to je VILAPARK Jesenice

Luxusní rodinné domy VILAPARKu Jesenice poskytnou svým majitelům veškerý komfort, který ke svému spokojenému životu potřebují, jako je připojení k internetu, garážové stání, tepelně izolační okna nebo dřevěné podlahy.

BYDLENI.CZ - Vilapark Jesenice vybere si každý

Nezáleží na tom, jestli jste mladý pár toužící po luxusu, nebo rodina s dětmi upřednostňující klid a pohodu. V jedné z osmnácti nadstandardně vybavených vil si na své přijde opravdu každý.

NOVOSTAVBY V ČESKU.CZ - Pohled z jiného úhlu, než je obvyklé 

Projekt VILAPARK Jesenice z trochu jiného úhlu než je obvyklé. VILAPARK Jesenice, kde najdete svůj domov a nejen to. Souznění s přírodou v harmonii Vaší duše. Místo, kde Vaše rodina najde vlastní soukromý klid.

REALIT.CZ - V Jesenici vznikne 18 luxusních vil

Oblast Jesenice na jihu od Prahy za posledních dvacet let zcela změnila svoji tvář. Z vesnice v blízkosti velkoměsta se stal obrovský městský satelit, který nadále mohutní a roste. Společnost JIMAST DEVELOPMENT s.r.o. tu nyní realizuje svůj projekt, výstavbu osmnácti luxusních rodinných vil – VILAPARK Jesenice.