Luxusní interiéry

Luxusní interiéry

Vily vás zaujmou nejen atraktivním zevnějškem, ale zároveň promyšlenou dispozicí interiéru. Jeho řešení je podřízeno potřebám těch, kdo se nespokojí s průměrem, ale chtějí víc. Více »

Značkové spotřebiče

Značkové spotřebiče

Interiéry jsou doplněny prvotřídními značkovými spotřebiči. Jejich designové provedení umožňuje dotvořit celkový pocit z luxusu a pohodlí při jejich užívání. Více »

Výjimečná lokalita

Výjimečná lokalita

Vizuálně i funkčně ucelený komplet osmnácti rodinných domů v krásné čisté přírodě a zároveň s výbornou dopravní dostupností centra Prahy předčí všechna vaše očekávání. Více »

Dostupnost do centra

Dostupnost do centra

Vilapark Jesenice leží v krásném přírodním prostředí pouhých 7 kilometrů od centra Prahy. Na Pankráci jste autem za patnáct minut, na letišti za dvacet pět. Více »


Interiéry domu Vám dodávají neomezený prostor, nejen pro vaše děti, ale i pro Váš osobní pocit. Dýchne na Vás svoboda, volnost, protančíte místností. A celý den se můžete kochat zpěvem ptáků i vůni polí v okolí. Rybník, který je jen pár kroků od Vašeho domu, poskytuje romantické zátiší a každým ročním obdobím bude proměňovat svou atmosféru a barvy střídat jako pestrobarevný motýl. Vaše děti poznávají kouzlo přírody a Vaše oči září štěstím. Vily jsou postaveny v symbióze s okolním světem. Světové strany s lehkostí provází dům po celý den i noc. Místo, kde člověk pozná skutečně sám sebe a nemá touhu vracet se zpět do čtvrtí měst.

Přeji všem krásný život ve Vašich domech v Jesenici, které jste si vybrali za svůj nový domov.

Mgr. Jiří Stuchlík

Developer 

Novinky e-mailem

Chcete zasílat novinky e-mailem? Přihlašte si odběr a budete mít informace z první ruky!Prezentace projektu 3D prohlídka Navštivte nás


Aktuality
METRO D

Praha začne stavět čtvrtou linku metra nejspíš v roce 2019, první část trasy D má být otevřena o čtyři roky později

PRODEJE:

11 z 18 PRODÁNO

Pražané kupují domy

Pražané kupují domy a byty jako nikdy dříve a platí i za rozestavěné, jejich cena roste

Metro v Jesenici - Trasa D

http://www.novemetro.cz/